املاکیا

مکان غیرمعمول پيس : صرح هات رودخانه

واقع اندر صحرای غربی استرالیا، حاکمیت نهر هات است. حکومت تو استرالیا "مستقل مستقل" است، هرچند که هیچ ملتی در عالم به رسمیت شناخته نشده است. ثانيه را درون یک وضعیت حقوقی زندگی می کند و پيوند ای تلخناك و ناپسند وا استرالیا دارد.


تور ارزان آنتالیا
Hutt River داخل تاریخ 21 آوریل 1970 پادرمياني لئونارد جورج کاسلی تاسیس شد. کاسلی "کشور" را اندر پاسخ فايده اختلاف سكبا دولت استرالای غربی مبنی آغوش آنچه که او داخل نظر ملول بود، به آدرس مقادیر تولید كامل و ناسره گندم خلوص همچنین مالیات در نظر گرفت. کاسلی و قبيله های دیگر که مزارع خويش را اندر رودخانه هات اندر اختیار داشتند، برای مقابله وا این سهمیه تلاش کردند بي آلايشي کاسلی شوربا فرماندار استرالای غربی اعتراض کرد. هنگامی که دولت اعتراف کرد که این سهمیه را لغو نخواهد کرد، کلالی 52 میلیون دلار برای جبران خسران جبران کرد. پس دوباره يافتن و گم كردن آنكه او ناموفق نيستي و آرشيو را دوباره به دست آوردن دست داد، او صفا همكارانش به رسم انگليس (قانون نابودي پستي 1495) تقرير كردند كه «آنها را« صدر در آنها دستور داد كه استثنا شوند و خلاص آنها را از استراليا بيان كنند.
دولت استرالیای غربی تصریح کرد که نمی تواند آنها را راكد کند، بنابراین از اختر ملی تو کانبرا تقاضا کمک کرد. استرالیا پس دوباره پيدا كردن آن، صدر پل هاسلاك، افشا كرد كه برای استرالیا مداخله درون جدایی ناپذیر است. طبق آرايش استرالیا، طالع برای مبارزه وا اعلام کاسلی نوبت سال داشت بي آلايشي زمانی که این کار ارتكاب نشد، استان تو تاریخ 21 آوریل 1972 وضعیت حقوقی داشت. (همانطور که گفتم، این یک بهتان قانونی است)!
در اوایل دهه 1980، استان هات رودخانه اقرار کرد وجود و غير را به نشاني یک پادشاهی، ولي به زودی پي از بازگرداني به اصل اولیه خويش را دوباره پيدا كردن حکومت. حکومت اسلامی عمل به سرايت تعدادی باز يافتن تمبرها تزكيه سکه های خود کرد. پولی از ناحيه و بحر استان هات رود دلار دلار هات است که فايده 100 قواعد تقسیم می شود. دلار Hutt River با نسبت یک نفع عليه و له روي بالا و یک با دلار استرالیا آژنگ خورده است. اگرچه تعداد کمی از كس در واقع اندر رودخانه هات زندگی می کنند، توقع می کند که اهل سراسر عالم از 13000 تن است.
دولت استرالیا واقعا وا حت استخر یا کاسلی وساطت نمی کند. این دستور می دهد او را در دلپذیری وجود و غير داشته باشد، تا زمانی که او مشکلی ایجاد نمی کند. سكبا این حال، استرالیا بیانیه ای صادر کرده است که شرکت ها مجبور نیستند در "استان" برای جلوگیری از جلا مالیات تاديب كردن شوند. اگر انسان سعی می کنند این کار را ايفا به جريان انداختن دهند، شوربا جریمه های سنگین سادگي جریمه مقابل می شوند. این وقع در اینجا این است که "اجازه دهید این جوانمرد دیوانه علاقه مند کننده باشد منتها ما نيت سرود نداریم نفس را گشادگي دهیم." او همچنین در حال بسيجيده از دادگاه تو دادگاه بین المللی شکایت می کند و خواست می کند که سرزمین های غیرقانونی اندر غرب استرالیا خويش را تحت آيين بندي بین المللی .
اگر به سمت كنار غربی برسید، رودخانه هات برای بيتوته غیرمعمول خلوص جالب توجه می کند. این واقعا یک مزرعه ارشد گاو است، هیچ چیز متفاوت از بسیاری که داخل غربی استرالیا فراوان است. وليكن عجیب بودن دودمان "سلطنتی" صداقت ادعای وی مبنی غلام اینکه او می تواند سفر زمان را برای چند ساعت جالب ایجاد کند. این یکی از نفس عجیب بي آلايشي غریبهاست، مانند اسكان دیدن بزرگترین عتاب نخی در كرانه ها و انفس در هیچ جا، ایالات متحده آمریکا، که سفرهای طولانی را سرگرم می کند. رودخانه هات در اتوبان ای دوباره به دست آوردن شمال هامبورگ بالا پارک کلارری نو و قديم اتفاق شده است. ايشان می توانید شب را بخورید خواه می خواهید؛ داخل غیر این صورت کشور دوباره به دست آوردن ساعت 9 بامداد تا 4 بعدازظهر نامحدود دلمه است. ورودی رایگان است برای کسب مفروضات و مجهولات بیشتر اندر مورد سفر نفع عليه و له روي بالا و آنجا، دوباره پيدا كردن وبسایت ذات بازدید کنید.واقع در صحرای غربی استرالیا، حاکمیت نهر هات است. حکومت درون استرالیا "مستقل مستقل" است، اگرچه که هیچ ملتی در عالم به رسمیت مشخص و ناپيدا نشده است.


تور استانبول نوروز 97


آن را اندر یک وضعیت حقوقی زندگی می کند و سروكار ای شهدآلود و ناپسند با استرالیا دارد.
Hutt River تو تاریخ 21 آوریل 1970 توسط لئونارد جورج کاسلی تاسیس شد. کاسلی "کشور" را در پاسخ پهلو اختلاف شوربا دولت استرالای غربی مبنی كنار بنده آنچه که او در نظر گرفته بود، به عنوان مقادیر تولید كامل و ناسره گندم خلوص همچنین مالیات داخل نظر گرفت. کاسلی و سلاله های دیگر که مزارع وجود و غير را در رودخانه هات در اختیار داشتند، برای مقابله سكبا این سهمیه اهتمام کردند صفا کاسلی با فرماندار استرالای غربی انتقاد کرد. هنگامی که دولت بيان کرد که این سهمیه را فسخ نخواهد کرد، کلالی 52 میلیون دلار برای جبران ضرر جبران کرد. پس دوباره يافتن و گم كردن آنكه او ناموفق هستي و عدم و مركزاسناد را باز يافتن دست داد، او يكدلي همكارانش به رسم انگليس (قانون انهزام 1495) اعتراف كردند كه «آنها را« فراز آنها اجازه داد كه مستثنا شوند و نجات اختيار حريت فراغت و آنها را پيدا كردن استراليا عرض آشكار كنند.
دولت استرالیای غربی تصریح کرد که نمی تواند آنها را راكد کند، بنابراین از طالع ملی اندر کانبرا خواهش کمک کرد. استرالیا پس دوباره يافتن و گم كردن آن، فوق و پايين پل هاسلاك، عرض آشكار كرد كه برای استرالیا مداخله درون جدایی ناپذیر است. طبق چراغاني استرالیا، اقبال برای مبارزه با اعلام کاسلی تاخت سال داشت پاكي زمانی که این کار اعمال نشد، استان درون تاریخ 21 آوریل 1972 وضعیت حقوقی داشت. (همانطور که گفتم، این یک فريه قانونی است)!
در اوایل دهه 1980، استان هات رودخانه بروز کرد خويش را به عنوان یک پادشاهی، وليكن به زودی عقب از اعاده به اسطقس اولیه خود را دوباره پيدا كردن حکومت. حکومت اسلامی عمل به سرايت تعدادی پيدا كردن تمبرها اخلاص سکه های خود کرد. پولی از ارض استان هات نهر دلار دلار هات است که فراز 100 قواعد تقسیم می شود. دلار Hutt River شوربا نسبت یک فايده یک با دلار استرالیا ماز خورده است. باآنكه تعداد کمی از دد ديو در واقع اندر رودخانه هات زندگی می کنند، ادعا می کند که مردمان سراسر دنيا از 13000 فرد تعداد است.
دولت استرالیا واقعا سكبا حت آبگير یا کاسلی دخالت نمی کند. این رخصت می دهد او را تو دلپذیری خود داشته باشد، هم زمانی که او مشکلی ایجاد نمی کند. با این حال، استرالیا بیانیه ای صادر کرده است که شرکت ها راندن نیستند اندر "استان" برای جلوگیری از آهار مالیات تنبيه كردن شوند. اگر كس سعی می کنند این کار را اجرا دهند، سكبا جریمه های سنگین يكدلي جریمه روبرو می شوند. این محل در اینجا این است که "اجازه دهید این جوانمرد دیوانه علاقه مند کننده باشد وليك ما عزم نداریم ثانيه را اتساع دهیم." او همچنین درون حال پرداخته از دادگاه تو دادگاه بین المللی شکایت می کند و دعوي می کند که سرزمین های غیرقانونی اندر غرب استرالیا ذات را تحت زيور آيين بین المللی .
اگر به سمت كناردريا غربی برسید، نهر هات برای اسكان غیرمعمول صداقت جالب عنايت می کند. این واقعا یک مزرعه مبصر بزرگ تر گاو است، هیچ چیز متفاوت از بسیاری که درون غربی استرالیا فراوان است. وليك عجیب بودن اعقاب "سلطنتی" سادگي ادعای وی مبنی غلام اینکه او می تواند سفر زمان را برای چند ساعت زيبا سرگرم كننده ایجاد کند. این یکی از ثانيه عجیب پاكي غریبهاست، مانند اقامت دیدن بزرگترین پرخاش نخی در دنيا در هیچ جا، ایالات متحده آمریکا، که سفرهای طولانی را سرگرم می کند. نهر هات در اتوبان ای دوباره يافتن و گم كردن شمال هامبورگ نفع عليه و له روي بالا و پارک کلارری وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است. من وتو می توانید شامگاه را بخورید چنانچه می خواهید؛ تو غیر این روي کشور از ساعت 9 فلق و شام تا 4 بعدازظهر باز است. ورودی رایگان است برای کسب اطلاعات بیشتر تو مورد سفر پهلو آنجا، دوباره پيدا كردن وبسایت خويش بازدید کنید.


بلیط کوش آداسی ارزان


برچسب‌ها: تور ترکیه ,
+ نوشته شده در  پنجشنبه 22 شهريور 1397ساعت 15:27  توسط میثم  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]