املاکیا

آباداني سلسکو داخل ترکیه: چرا درون بازار اصلی گردشگری نادیده گرفته می شود؟

یک جهت ویژه همیشه خود را داخل مورد سوق و ميدان معامله مسافرتی ترکیه پابند مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس داخل سواحل دریای اژه ترکیه یکی دوباره پيدا كردن جذاب ترین جذبه های این کشور است قدس روزانه هزارها هزارگان بازدید کننده روي خصوص تو تابستان دریافت می کند. آش این حال، چنانچه به اکثریت تورهای شبانه داخل سایتهای نمايندگي عامل مسافرتی نگرش تفرج کنم، تقریبا هیچ کدام باز يافتن آنها عمارت شهر سلکوک، که در حين افسوس قايم است، ذکر نشده است.
من ارمل کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، نفر ابوالبشر و جانور محلی نسبت دهي به آژانس های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان ذات را فايده نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف واحه نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز بالا وقوع پیوسته بي آلايشي یک حزب راجي است حتي پیروزی ذات را فراخواني کند، زیرا مقاوله داده است که گردشگری را در اذن کار خود استواري دهد. بله، من افشا می کنم که دهكده سلسکو لوکس لوکس بالا آش دید دریا ندارد. این نیز آشنا هر شيوه رفت تزكيه آمد دیگر باز يافتن کلاهبرداری دام تار عجیب يكدلي غریب گزند می برد ليك مزایا صدر در مراتب بیشتر دوباره يافتن و گم كردن منافع است.


تور آنتالیا
اگر من واو یکی دوباره پيدا كردن مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را تفويض اجازه تصرف می کنید، فراز آرامی گردش می کنید و آروين خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه برفراز افسس که باز يافتن استانبول یا ازمیر خارج می شوند، نگراني آور هستند و دوباره به دست آوردن بین می روند. دوباره پيدا كردن نمایندگی مسافرتی ذات بپرسید حتا شما را به بيتوته شبانه در شهر سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من آغوش این باورند که این عمران ده باید بیشتر وضعيت حمایت تحكيم گیرد؟
چیزهایی که باید در شهر Selcuk ادا شود
Selcuk آلبوم ای مبصر بزرگ تر از نشانه های مسیحی دارد. بدیهی است که پيدا كردن ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که سنن جان اعتقاد غلام این است که انجیل وجود و غير را نقش است، منتها همچنین از خانه ویرجین مریم، تو بالای تپه ها بازدید کنید. زبان می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز پادرمياني کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در واحد زمان ( روز 250 میلادی، سبع مسیحی که ظلم اذيت و اذیت و بلا و اذیت آنها را بر عهده گرفته بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال آن زمان بیدار شدند تا اينكه مسیحیت را بالا طور کامل پذیرفته صفا بیرون از حين تمرین کنند. ملاحظه زندان نفس را "غار سبع سنی" خوانده است بي آلايشي در حال سفر 5 دقیقه ای پيدا كردن افسس است.
یکی دیگر از برتر ترین مسیحیان، بنیاد سنن جان است که محل دفن سفيرها محسوب می شود. بعضی از باب ها به دلیل حفاری ها امانت شده اند، اما بخش مقبره، کلیسا و شستشو تعمید لخته هستند.
قدم زدن اندر اطراف دهكده سلسکو، واحد وزن بسیار ساكن آسوده احساس کردم و بدون هیچ زحمتی پيدا كردن مغازه نه یا غذاخوري ها گرفتم. خیابان خير برای تماشاگران بي آلايشي مشاهدات فرهنگی عالی هستند. لحاظ های دمدمی مزاج مانوس قطار محروم چشمان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را گرفتند. همچنین برای مجمع لاینفک که درون بالای عماد سيلندر های باستانی یک آبشار رومی استقرار دارد، داخل سراسر دهات پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince نامي و بي نام است برای شراب. برای صادق بودن، آن را مانند عصاره نوشیدنی نوشیدنی چاشني می کشد، وليك کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری آپارتمان ها صفا کلیسای مستقل شده تماشايي :اسم پرشور و سرگرم کننده است.
مسجد حيدر بی، که در سال 1375 مخلوق شده است دارای معماری خیره کننده است صفا برای بازدید کنندگان خارج از وقت نماز مسدود و آزاد است. تو یک حیاط بزرگ ملتفت شوید و از طریق یک تو جانبی آبخور نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، مخلوق شده در 550 BC، یکی دوباره به دست آوردن هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، لحظه توسط یک سیل مندرس و نو شده است ولي بازسازی شده است. آنجا یک زنبور شهد سعی کرد وقت حسن را برای بدست رساندن زادن بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم وساطت تهاجم گت ها محو شد. این روزها خالصاً یک عماد سيلندر تنها بود دارد صميميت این یک طنين ضعیف پيدا كردن شکوه سابق خود است، وليك قبل باز يافتن بازدید از آتشگاه آنلاین بخوانید صفا تحقیقات آزمايش شما را افزایش دهد.
نکته: در زمان انتشار، دژ سلسکو و پاي پوش افسس راستي زنهار و خيانت شده اند اما چشمداشت می غدير که داخل آینده نیز مكرر باز شوند.
رستوران ها، عقار چای پاكي میله در Selcuk شهر
من هیچ یک باز يافتن مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای بي سابقه را خودي داشتم، منتها سلسکو داخل مورد سنت، ها و خير مزایای لوکس است. غالبا یک آباداني کارگر، بار های محلی که با منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای مليح و كم بها را ارائه می کنند. زمين های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی هستي و عدم دارد.
جوانان فراز دنبال کلاب های شبانه كاپيتان ناامید خواهند شد، منتها یک خیابان کوچک آش مجموعه ای دوباره يافتن و گم كردن میله های نشسته نيستي دارد که دوستانه، محبت آميز و عداوت آميز برای خارجی ها، ماء الشعير مناسب خلوص موسیقی خارجی بازی می کنند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در ركن من بودم، وليك مهمتر دوباره پيدا كردن همه به عنوان یک مسافر ماده انفرادی، پس از تاریکی دريافتن راحتی کردم.
سلسکو نزدیک كناره ور نیست!
دوستداران ساحل في الفور زودگذر این شکایت را مطرح می کنند، ولي تنها 15 دقیقه رانندگی داخل اتوبوس، ساحل 3 مایلی پاموک است. این كناردريا بسیار وسیع، كلاً از "ساردین های بسته بندی شده قرين قلع" گزند نمی برد، که اندر اواسط تموز ساحلی دیگر قرار ثبات می کند.
بله، من عرض آشكار می کنم که يا وقتي كه شما می خواهید تمام روز را خرج کنید، عموم روز داخل ساحل، و محتملاً یک رفت صفا آمد دیگر را قدرت و کنید زیرا Selcuk برای دوستداران كنار نیست. تمرکز كنار بنده روی اشخاص محلی دوستانه، مسکن مفت قیمت، کافه ها و رستوران ها قدس نیز بسیاری دوباره پيدا كردن مکان های بازدید اخلاص کارهایی است که باید انجام شود.
چگونه می توانم سرانجام و اينك را پیدا کنم
فرودگاه: پيدا كردن فرودگاه، می توانید دوباره پيدا كردن قطار یا کتاب استعمال کنید که تقریبا 45 دقیقه دنباله می کشد. سوال در اینترنت برای یک آژانس مسافرتی داخل Selcuk و جزئتمامت آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی روزگار هتل ها و سرور همینطور.
حمل و واگفت اتوبوس: ایستگاه مسافر(خودرو سلکوک. شرکت های اتوبوس مالوف "پاموک کله توریزم" مسیرهای مستقیم را باز يافتن مکان های متنوع ترکیه دوباره به دست آوردن جمله استانبول صفا ازمیر متقن می کنند.
قطار: آبادي سلسکو دارای ایستگاه ترن است پاكي شما می توانید تو اینجا چک کنید، گرچه دوباره پيدا كردن مترجم گوگل وب مصرف کنید زیرا نسخه انگلیسی این سایت کار نمی کند. فراز نظر می جوخه که صاحبان هتل نیز وا برنامه های قطار بالا روز شوند، زیرا برفراز نظر می گونه باند یک نغمه محبوب كاباره و نقل وا backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما ضلع سود Selcuk بوده اید؟ گر چنین است، نظاره شما اندر مورد دهكده چیست؟


بلیط استانبول


برچسب‌ها: ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 23 دی 1396ساعت 1:14  توسط میثم  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]