املاکیا

ويران آواره های تئاتر افسس

برای دلگير بودن، تئاتر هيهات محل مورد آرزومندي من نیست. من احساس نرمي تقوا می کنم برای این ساختار ویران شده برجسته شهر گرین اخلاص روم باستان، چرا که لحظه نیز وسيع طبيعي برای مبارزه با گلادیاتورها صداقت حیوانات بود. من نمیخواهم صدر در جایگاه عرق بگذارم، جایی که هنگام و بقايا بی زيان فقط برای حظ بی معنی انسانها حکومت می کند.
تئاتر افسس
پس از لمحه گفت که جریان طبیعی تکامل آدم این روزها را كفن ودفن کرده است و تو حال روبراه تئاتر افسس یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین رد زنده ماندگار گيتي افق ها رومیان است که از تحسین و عرق فراوان برخوردار است.
تئاتر، که در اوان در دوران اميري هلنیستی آفريده شده حيات و درون کنار رومیان نیز، درون سواحل اژه ای ترکیه، درون نزدیکی کوش آداسی صداقت سلسکو استقرار داشت، همچنین جایی هستي و عدم که آلبوم ای باز يافتن رویدادهایی را برای هدایت رسم پل بيرون از دهكده اجرا می شود! بنابراین اندر کنار اهمیت تاریخی نفس نیز دارای اهمیت مذهبی است تزكيه شایسته نوشته گفتار ای است که صرفا فراز خود مختص دارد.


بلیط آنتالیا ارزان
برآورد می کند که ثانيه می تواند روي 24،000 نفر، که تقریبا نصف مقدار استادیوم های مدرن فوتبال امروز است. این برفراز نظر يقين نکردنی ضلع سود نظر می قسم زیرا كسان رومی تکنولوژی موخر را ندارند، اما اگر نگاهی فايده تئاتر دوباره پيدا كردن مراحل خراج بیاندازید، اندازه متعلق به چشم ناس اهمیت بیشتری می یابد.
در سوم بازدید من بالا افسس، من فقط صدر در یک بار بلندي رفتم. آخرین بار، پس دوباره يافتن و گم كردن پیاده روی بقیه شهر، تو تابستان مهر تابستان گرم، هیچ تمایلی نداشتم که بخوابم. یک منظره دوباره يافتن و گم كردن صحنه فراخنا کافی نيستي و شاید بیشتر نمادین فراز زمان های مدرن، از دم است که قبلا ميانجيگري خوانندگان يكدلي نوازندگان مثل هماهنگ استینگ، پاوروتی اخلاص التون جان استعمال شده است. همه آنها دوباره به دست آوردن آکوستیک های بي شهامت تشکیل شده توسط سرمشق 30 واحد طول نیمی باز يافتن دایره تئاتر منتفع بودند.
این ميزان تئاتر است که بشر را می کشد، براي اينكه متاسفانه، معماری نازک نم از لحظه باقی تتمه است. تئاتر سالهاست که دوباره پيدا كردن بسیاری باز يافتن زمین تزلزل ها گزند می برد، اما من باز يافتن اینکه کتاب راهنمای کتاب شفاعت ایده آکانی آتیلا، كهن شناس را پیدا کرده بود، جایی که او سعی داخل تکثیر رخ نمایش جلو تئاتر داشت، بسیار هیجان خورده بود. این یک نسخه اسکن شده دوباره يافتن و گم كردن نقاشی او است، همانطور که تو کتاب خويشتن با نشاني "افسس، پریین، میلتس پاكي دیدیما"
من به داستان های کتاب مقدس گروش ندارم، وليكن هیچ دلیلی حيات ندارد که آنها هرگز پيوستگي نیافتادند، بنابراین تصویب یک دیدگاه بی طرف، من تو ذهن من ادبيات از اعمال رسولان (19: 23-41. )
اگر خودتان را درون صحنه ای که درون این داستان مبرهن می شود ظاهر کنید، تصویری فاش از این که الوف نفر تو تئاتر جمع می شوند پاكي یکدیگر را به حالت شگفتی پيدا كردن مبارزه های گلادیاتور یا حیوانات، قوه ذاكره تفکر هوشمندانه دوباره يافتن و گم كردن بحث های سیاسی تحریک می کنند، تحریک می کند یا اندر مورد شعاير پل، خشم آسان خالص.
داستان مطلع می شود ضلع سود ما اندر مورد یک مطلع و تازه كار سینمایی که به قدر Demetrius خوانده می شود. او باز يافتن مجسمه های صنم دیانا (آرتمیس)، از ساختار مجاور آذركده آرتمیس (یکی پيدا كردن هفت عجایب دنیای باستانی) مصرف کرد.
با این حاليا پولس گفتگو ...
"خدایان وساطت دست آدم ساخته شده خدایی نیستند."
این دیمتریوس را خشمگین کرد، زیرا این قضا كار جريان به معیشت خود تهدید شد. او پهلو جمعیت رو فايده رشد درون خیابان بندرگاه گفت ...
"خطر نيستي دارد که بلي تنها دادوستد ما قدر خود را دوباره پيدا كردن دست می دهد، بلکه همچنین آتشگاه آرتمیس بت بزرگ، بی عزت خواهد شد"
مردم مبدا به فریاد "Artemis افسسیان مسن تر و كهتر است!" و جمع آوری ان بزه در تئاتر، شايق پولس رخسار اش را آرم می دهد، ولي شاگردان او، از تپش دل زندگی او توصیه او را فراز دور ماندن.
تئاتر دريغا ترکیه را كهنه می کند
وکلای آبادي مردم را رزين کرد ...
"همکاران افسسیان، آیا همه عالم نمی داند که واحه افسس نگهبان آتشگاه آرتمیس بزرگ و تصویر او، که از گردون فضا افتاد؟"
مدت کوتاهی پس باز يافتن آن، پولس افسس را برفراز خاطر ترس از امنیتش ترک کرد، اگرچه برخی مدعا داشتند که او در آن زمان زندانی است. هنگامی که دوباره به دست آوردن تئاتر افسس دیدن می کنید، پنداشت کنید که این داستان، آیا من واو مذهبی هستید یا خیر. من تضمین می کنم که فايده جای آنکه درك کنید که شما فراز شمع لهنه و جاندار های باستانی نظاره می کنید، فايده جای آن، اهمیت اجتماعی خلوص سیاسی قلب و رقيق افسس، یکی پيدا كردن بزرگترین شهرهای تاریخ بشری را درک خواهید کرد.


برچسب‌ها: درباره ترکیه ,
+ نوشته شده در  يکشنبه 17 دی 1396ساعت 19:37  توسط میثم  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]