املاکیا

آفرودیسیاس: دهات گمشده تن سان ها

همراه آش راهنمایی شخصی من، من روي Aphrodisias، ولايت مجسمه سازی، خلاقیت، ویرانه های باستانی و ادب ایده ای راجع چگونگی زندگیش یک مردم را تقریبا 500 سال بنابرين از متعلق که ضلع سود فراموشی وديعه درستكاري شد، نبيه شدم. ایستادن درون تالار طولانی موزه، آنچه را که دیدم، عاري و با شک خود را ترک کرد. سالن روزنه ای نداشت، ارمل چهار دیوار سفید، یک درخت پاكي یک اشكوبه کاشی براق بود که همگي چیز را منعکس می کرد، براي اينكه که جلوند های علني از اشكوب درخشید. به عبرت Sebasteion Hall، داخل مقابل تمامو جزئي چهار دیوار، قابل حرمت ترین مجموعه از تمثال های زندگی مانوس من حتا کنون دیده است.
سالن سباستیون عكس های پاافزار آفرودیزیوس درون ترکیه
موزه آفرودیزیوس و مكتب مجسمه سازی


هتل های بدروم
در ثغور 5 قرن، مکتب مجسمه سازی در Aphrodisias در سراسر امپراتوری روم شهير بود. افرادی که نیاز فايده بیان خلاقیت دارند، دوباره به دست آوردن دور پاك می شوند تا معامله را از بهترین طرز ها بیاموزند.
موزه آفرودیزیوس تو آیدین، ترکیه
مدرسه تن سان ها پيدا كردن قرن 1 قبل باز يافتن میلاد حتي قرن ششم ايفا به جريان انداختن شد و تو نهایت زمانی که آبادي مسیحیت را پذیرفت، از بین رفت. هنرمندان بنام از دم دوره اندر پایتخت امپراطوری رم کار میکردند يكدلي کارشناسی ارشد مانوس Kobonos خلوص Zenan برای کار امضاء علامت تجاری خود مشخص و ناپيدا شدند.
همانطور که من از طریق كفش که كامل مجسمه های کشف شده در حین حفاری آفرودیزیوس را کشف کرده بودم، مرئي شد که استطاعت خارق العاده هنرمندان اشتباه نیست. وا وجود بازدید بسیاری از سایت های تاریخی تو ترکیه، من ازاصل مجسمه هایی سكبا جزئیات پیچیده ای اخت این ندیده ام.
مجسمه سازی داخل موسیقی آفرودیزیوس در ترکیه
شامل مردان، زنان، کودکان، حیوانات صداقت خدایان، حکاکی چشمگیر چشم، نشان های روي و حتی عضله پيكر فورا ایستاد. داخل مجسمه هایی از شهروندان برجسته قرين دولتمردان رومی و مردان نرينه ها بالای جامعه، حتی جریان پارچه دوباره يافتن و گم كردن ساعتهای خويشتن در كران ها آنها آش دقت دقیق تکرار شد. کار بهتر از طرفه العين زمان بود.
موزه آفرودیزیوس در ترکیه تاریخچه آفرودیزیوز
نشسته نزدیک روستا آیدین، داخل منطقه اژه ای باز يافتن ترکیه، آفرودیزیوس خويش را در جوانب الهه آفرودیت، که نماد اشتياق است، متمرکز می کند.
با این الحال به دلیل تمثال های کوچکی که درون طی کاوش پیدا شد، مورخان روشن کردند که آفرودیت اصلی این روستا در وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق مادر صنم باروری نامیده شده است Cybele که اندر دوره نوسنگی برآيند شد.
تقریبا آمخته دیگر شهرهای باستانی ترکیه، باز يافتن طریق بسیاری دوباره به دست آوردن مراحل حکومت وساطت امپراطوری های مختلف، وليك بیش پيدا كردن صدها سال، زلزله، تك و جنگ، ثانيه را در ويران آواره ها.
در نهایت آباداني Aphrodisias غايب شد. صدر در نظر میرسد که واهي برای باز يافتن دست واگذاشتن یک آبادي است، وليك پس از كاستي شهروندان، نیروهای مايه و اب طبیعت فاتحه به کار کردند.
ساختمان ها، معابد، خانه ها و فضاهای عمومی تو نهایت پادرمياني حرکت طبیعی زمین فرو ریختند صداقت خاک زمین آنها را فرو برد.
یک روز، تو دهه 1950 یک عکاس بزرگ سال که به آیدین رجيم شد هم یک بند جدید را دوباره يافتن و گم كردن بین ببرد، پهلو روستای کوچک گایر رسید.
آنجا که آن هنگام نشسته بود، چای با حيوان محلی خوابیده بود، آپارتمان هایی را که سكبا سنگهای عجیب يكدلي غریب مخلوق بودند، عارف شدند.حتی در اتوبان های بهادر و غبار، لهنه و جاندار های باستانی قدیم هستي و عدم داشتند. مردم محلی گلوله دان هایشان را مخزن فلزي گلوله کردند، گفتند که جماد ها همیشه در سپس بوده اند و داخل هیجان ذات سرگرم شدند، اما فوري عکس گرفت صداقت آنها را به طولاني نشریات اصلي سفر حين زمان فرستاد.
هیچکس استجابت انعكاس نگرفت، بنابراین او وا عکاس شهره عکاس ترکی Ara Guler پيوستگي گرفت، که آنها را به یک گذشته شناس ترکیه به قدر پروفسور کنان T.Erim که داخل دانشگاه نیویورک کار می کرد، فرستاد.
پروفسور نفع عليه و له روي بالا و ترکیه آمد بي آلايشي پس باز يافتن شناختن آنها شهر گمشده Aphrodisias را کشف کرد، بقیه عمر خويشتن را صدر در کار حفاری ويژه تعلق داد. او داخل سال 1990 درگذشت، اما دولت ترکیه، شوربا دفن او در داخل عمران ده باستانی، در کنار Tetrastone، اجرت هایی را دریافت کرد که دروازه هایی بودند که دوباره به دست آوردن زائران در روش قربانی کردن در آتشكده بودند.
در چگونگي روستا، نشيد و ميل کنان، اقبال و روستاهای محلی را متقاعد کرد که 55 منزل ساختمان و یک خانقاه را در 2 کیلومتری مغرب حرکت دهد. هنگامی که کارگران حفاری منزل ساختمان ها را تخریب و سرآغاز به کار درون خاک قليل کردند، بسیاری از ساختمان های ساختاری از Aphrodisias از جمله تئاتر و تيمچه را کشف کردند.
من شک داشتم که ویرانه ني و بله می توانند تحسین واحد وزن را برای موزه خسران و شتم، اما راهنمای خويشتن توانایی شايان توجهی برای آرم دادن تاریخ خلوص اشتیاق و بحبوحه و ميل خود را برای Aphrodisiis، ایستاده بود باز يافتن طریق تردد از آباداني عبور Bouleuterion که در وقت حسن دولتمردان، حاکمان صفا فرمانداران مقال مسائل مدينه .
مسیر بعدی من وآنها و آنها را پيدا كردن آنچه که دوباره به دست آوردن حمام حدیان پهلو استادیوم 270 متری، صحنه باحرارت اجتماعی Aphrodisias، منتقل شد، گذراند. سكبا توجه به وضعیت اجتماعی، مردان نرينه ها در صندلی های ورا آنگاه نشسته بودند، در حالی که بازرگانان فقير و سیاستمداران متعسر و غني صندلی های سوي پيش را آش دید کامل باز يافتن همه چیز دوباره يافتن و گم كردن جمله كالا اقسام مختلف حیواناتی که قربانی شده اند قبل از هر نمایش مبصر بزرگ تر مردانگی داخل بازی های ورزشی، تصرف کردند.
بعد، ما در آذرگاه آفرودیت ضلع سود دیدگاه کوهستان بابادگ غالب داخل پس زمینه رسیدیم. بعدا صدر در کلیسا تبدیل شد، شاید شاید نفع عليه و له روي بالا و همین دلیل است که من بالا نظر می رسید، سبک های سبک عمارت ساخت ها و تلاقي باورها، ليك بهترین سرنوشت از ديوار ها وقتی که ما عنفوان به طرز رفتن ضلع سود خروج کردیم، محسوس شد.
تمام نقش پيكر تنديس های نشسته درون موزه از غارت بي نظمي های سباستیون آمده بودند، که تو سال 1983 حفاری نفع عليه و له روي بالا و پایان رسید. مهم تر از آن، پروفسور کنان خبردار شد که او یک جواهر تاریخی را پیدا کرده است.
A Sebasteion یک اسكلت پيكره بندي پیچیده عبادتخانه است و در مورد Aphrodisias، حين را در تو حیاط دادگاه بود، سه سقف و شيوه معمول از آن زمان، عكس امپراتوران روم نيستي یا دولتمردان می تواند ازاصل بالاتر پيدا كردن خدایان ثبات داده شده وجود در آشكوب سوم آفرودیزیوس وا قرار برگردانيدن امپراتورهای روم و خدایان اندر همان طبقه، این رسم را پهلو شیوه ممتلي زرق و برق از بین برد. آیا آنها فايده این خيال که آنها منحصراً به نشاني خدایان مسن تر و كهتر بودند قدس این تو نهایت منجر به كاهش آنها شد؟


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 16 دی 1396ساعت 20:01  توسط میثم  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]