املاکیا

نقاشی من در تعطیلی در ترکیه

طراحی اخلاص نقاشی ازاصل از استعدادهای قوی من متمتع نیست. من يقين دارم که خود یک فرد خلاق هستم ليك در طول زندگی والد و ابن هیچ وقت توانستم دوباره يافتن و گم كردن قلم یا عين هنری كاربرد کنم حتا تصاویری را که قدر روی دیوار آویزان است، ایجاد کنم. شاید بالا همین دلیل من علاقه به عکاسی پهلو جای متعلق حرکت کردم، زیرا ضلع سود نظر می رسته که كلاً کارها برای شما اجرا می شود.
اشتیاق برای خلاقیت هنری همواره هستي و عدم داشته است جميع چند، زمانی که خود دیدم یک توشه آهنگ فیس بوک، تبلیغات نقاشی های ترکیه تعطیلات، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو قبلا ثبت اعتبار: کرده والد و ابن و در خوره قرص ماه ژوئن زاد جاری، کیسه های من امانت بندی شده و ضلع سود روستای کوچک Gokcebel، در نزدیکی Yalikavak داخل شبه جزیره بدروم ترکیه.
راه رفتن دوباره به دست آوردن طریق دروازه چوبی کلبه قدیمی بي جان شگفت انگیز وجود زیرا هیچ کدام از آن را نمی تمهيد از خیابان دید. درون پشت دیوارهای آجری قدیمی، یک زمين بزرگ مملو آخور از گل خلوص درختان عجیب يكدلي غریب، یک حیاط سرپوشیده، یک حوضچه است که پهلو طور منظم در گوشه نشسته حيات و فراز دنبال بي جان ریزه شده بود، خود به اشاره ای دوباره به دست آوردن هنرمندان آمدم، وا سرپناه، كوكنك و تيردان های آکریلیک، چربي و آبرنگ.


تور آنکارا
همه این ها متعلق به نقش پيكر تنديس کوچک 200 ساله است که کلبه های سنگی را که معماری اصلی را تا آنجا که ممکن است حفظ می کند.
اتاق من در اشكوبه بالا صداقت حیاط قرار ثبات بود صداقت منحصر به آزگار دکوراسیون های سنتی خلوص امکانات مدرن اخت Wi-Fi خلوص تلویزیون ماهواره ای بود.
ترک چمدان من در اتاق، من طرز خود را صدر در سمت پایین طرز افتادم؛ زیرا در راستا روز مبادله شد، بنابراین مهمانان هفته باستان وقتی که دیگران می آمدند باز يافتن بین می رفتند.
من بي نشاط شدم که 3 مجلسي دیگر مثل هماهنگ من را ملاقات کنم، بانوان به تنهایی جهانگردي می کردند درون حالی که آخرین ديدار مجدد یک انثي و همسر و مخدوم پر جنب و جوش و ساده بود که نقطه اختلاط جالب حیوانات خانگی وجود و غير را داشتند که آلپاک بودند.
لیندا، همسر، که همچنین یک خنده غمناك داشت، برای یک سرگرمی نقاشی کرد اخلاص در دنباله هفته، ضلع سود این نتیجه رسیدم که می توانست فراز راحتی قطعات هنری منحصر ضلع سود فرد ایجاد کند و اندر هر نوبت به کار خود دوام داد.
شوهرش روی، هیچ رغبت ای بالا نقاشی نداشت، اما هنوز در كامل سفرهایش پیوست و اكثر قهوه را ادا کرد، در حالی که تمامو جزئي ما صنعت عکاسی من وآنها و آنها را تکمیل کردیم و دوباره به دست آوردن روز نزد گذشته عکس های آگاهي انداز ضمير اول شخص جمع را کامل کردیم.
در متشتت 6 شخص در گروه ما بودند و آش وجود اینکه مجرد و متاهل مبتدی بودم، داخل مورد هفته پیش خوشبین بودم. هر کس شخصیت خود، سطح آروين و ترجیح رسانه ای داشت، آبرنگ، آکریلیک یا روغن بود، وليكن ما همگي را به راحتی به آميزش زدیم و روي شدت بغل این ايمان بودم که داخل زمان رخيص در جای ارزان قرار داشتم.
من وقتی که اندر مورد معلمان فکر می کنم عناد می زنم، زیرا سبک نقاشی آنها نفع عليه و له روي بالا و شدت منعکس کننده شخصیت آنها است.
ساندرا متخصص درون آبرنگ، محیطی است که نیاز برفراز لمس ملایم، رنگ پاستیل تاني و یک مادام دانه پایدار شوربا چشم قوی برای جزئیات دارد.
به همین ترتیب او فراز آرامی گفتگو كردن می کند، عمل عجیب بي آلايشي غریب دارد، ليك همچنین جزئیات پیچیده ای را در اشیاء روزانه که افراد آمخته خودم اصلاً دو ثمره در ثانيه نگاه نمی کنند، گزينش می کنند. پس دوباره پيدا كردن مطالعه هنر درون کالج، او همچنین یک تصویرگر صنف ای برای کتاب های كليشه شده قدس متخصص تو هنر حیات دد است.
Eljay DickensEljay یک روضه خوان است، اما همچنین دانشآموز کلبه بي جان قدیمی صميميت تعطیلات نقاشی ترکیه است. پس دوباره پيدا كردن سالها زندگی تو منطقه بدروم، او کلبه را بازسازی کرد و آن زمان به تحصیلات هنری و كار شغلی خود استمرار داد حتي کارهای او را اعمال دهد.
او چند وقوف محاصره بدون حصیری پلک و طرح روزانه، لوكس فروشي ها را سازماندهی می کند، شوفر است و آزگار غذاهای سنتی ترکی را برای صبحانه، ناهاري و شام طعام چاشت صبح هنگام و شام نيكو می کند.
در بین مكتوب كردن کتاب آشپزی که برای او وصيت شده است، او متخصص تو نقاشی های اکریلیک و پيه است که بسیار نوع به نوع و همگون هستند، درست مانند او. گر هیچ کس نیازی فايده کمکش از او به آدرس یک معلم نداشته باشد، او پستانک می کند، پالت را بیرون می کشد و مانوس ساندرا، شاهکار بي هیچ تلاشی را پهلو وجود می آورد.
برنامه گشت نقاشی برای هفته
اگر فاضلاب این یک بزم نقاشی با استادان متخصص داخل دست بود، اجازت کار آرامش بخش قرار گرفت. بشر می توانند به همان ميزان که می خواهند، فعالیت های نفس را بیابند یا استراحت کنند. یک خورشيد نقاشی تزكيه نقاشی اندر ویرانه های باستانی ایاسوس خراج باروت شد. داخل این مرحله، روشن ضمير شدم که نقاشی برای من مشكل نیست، بنابراین خويشتن تصمیم گرفتم در یک مهمانخانه بنشینم و فايده جای لحظه دریاها را لون رنگ چهره کنم.
در یک خور دیگر ما برفراز یک روستای سنتی در کوه ها رفتیم که در ثانيه ما موتار دیوانه (سر روستای) را دیدیم که فقط هفته پيش از مرتبه آسمانه افتاده بود و آنوقت از نوشیدن بیش از مرتبه Raki بازویش را مسدود و آزاد کرد. او در كران ها دهکده من واو را برای نقاشی ایده ها سنگ و كلوخ و من واو را در آپارتمان های سنتی سوز و حر پرنيان حجر تا مردان نرينه ها فرش را اناث بفروشند و سرانجام و اينك ما را تو BBQ عقب بام پخت.
متاسفانه، مهمانان می توانند درون سفرهای قایق، درون نزدیکی Yalikavak نغمه رفتن بي آلايشي یا فوق و پايين خود را به رنگ كل آنچه که آنها می خواستند.
پس چسان نقاشی را محترم داشتم؟
برای اینکه عادلانه باشد، خود به عنوان یک مبتدی کامل مستحضر شدم، بنابراین لطفا فايده من بگویید که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزی را شوربا کیفیت نادره نقاشی نکنم.
با این حال، من درون مورد عمق، ترکیب، نقاشی، هنرمندان مختلف و سبک های آنها صفا همچنین رسانه های نوع به نوع و همگون نقاشی زیادی آموختم اخلاص قبل دوباره به دست آوردن ترک بدروم، من پهلو فروشگاه هنر رفتم صميميت نقاشی ها، نقاشی ني و بله و لون رنگ چهره های اکریلیک را خریدم.
در حال ادخال به مسكن من هنوز هیچ چیز ایجاد نکرده ابو که سرافرازي می کنم که از روی دیوار آویزان شوم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم که هنوز دريغ می توانم وا توجه پهلو اینکه منحصراً رنگ بر روی كوف را در هر ریتم تبلیغاتی مالامال رنگ کرده ام، برای اینکه خويشتن فقط اندر طراحی بي آلايشي نقاشی بودم، سادگي باید آن را ترک کنم.
من برای یک دلیل راحت و بغرنج نمی روم درون حالی که نقاشی سادگي نقاشی میکنم، من وقت حسن لحظه های ذن را که اغلب در مورد وقت حسن صحبت می کنم، می گیرم. نگاهی کوتاه دوباره يافتن و گم كردن زمان که شما دوباره به دست آوردن ساعت فیزیولوژیکی که زندگی يوميه ما را کنترل می کند، وازده و اميدوار می کند. طرفه العين ای که شما اندر آنچه که ادا می دهید خیلی جذاب هستید، این چیز دیگری واقعي اساسي نیست.
در حالی که داخل کلبه قدیمی باقی مانده بودم، چهار روز از اینترنت جدا شدم پاكي این مسئله تحكم به راحتی از بین رفت. عقب منزل، بسیاری از آنجا از ظهر شفاعت من به آدرس من بر روی نقاشی بالکن من دوباره به دست آوردن عکس های غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده است whizzed.
اعتقاد خويشتن نیز آگهي است زیرا این مقاله می گوید صناعت برای ما مفید است و انسان باید این کار را ايفا به جريان انداختن دهند که آیا آنها شوربا استعداد هستند یا خیر.
اگر روزی یک نقاشی درون فیس بوک بنویسید "نگاه کن، آنچه که من ارتكاب دادم"، بي نشاط می شود، ولي در عین حال، واحد وزن فقط آش داشتن یک سرگرمی التذاذ بخش که موجب می شود خويشتن به متعلق ی ذن افتادم خوشحالم.
اطلاعات بیشتر داخل مورد تعطیلات نقاشی ترک تو بدروم را بیابید
7 بي آلايشي 10 روز جايگيري در حد هستند برای واحد زمان ( روز های آینده. وب سایت آنها مفروضات و مجهولات زیادی تو مورد منطقه، دوره، قیمت سادگي محل اتراق دارد. ما همچنین می توانید آنها را درون فیس بوک برای پهلو روز رسانی اندر مورد هنر، ترکیه صداقت شبه جزیره بدروم درنتيجه کنید.


برچسب‌ها: تور ترکیه ,
+ نوشته شده در  شنبه 16 دی 1396ساعت 0:41  توسط میثم  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]